SMLJ51E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ51E3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMLJ51E3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 51V 91.1V DO214AB
Foi de date: SMLJ51E3/TR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SMLJ51E3/TR13
Număr parc SMLJ51E3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 51V 91.1V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62083 pcs Fișa cu date SMLJ51E3/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 51V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 91.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 56.7V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 300W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AB, SMC Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 37A