SMLJ36CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ36CAE3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMLJ36CAE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
Foi de date: SMLJ36CAE3/TR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SMLJ36CAE3/TR13
Număr parc SMLJ36CAE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 83109 pcs Fișa cu date SMLJ36CAE3/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 36V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 40V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 300W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 51.6A Capacitate @ Frecventa -