SMLJ20CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ20CAE3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMLJ20CAE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
Foi de date: SMLJ20CAE3/TR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SMLJ20CAE3/TR13
Număr parc SMLJ20CAE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 63578 pcs Fișa cu date SMLJ20CAE3/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 20V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 32.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 22.2V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 300W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 92.6A Capacitate @ Frecventa -
Canalele bidirecționale 1 Numărul părții de bază SMLJ20
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMLJ210CAE3/TR13
SMLJ210CAE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 210V DO214AB
In stoc: 81893 pcs
Descarca:
RFQ
SMLJ210AE3/TR13
SMLJ210AE3/TR13
Producători: Microsemi
In stoc: 69996 pcs
Descarca:
RFQ
SMLJ20CA
SMLJ20CA
Descriere: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB