SMDA24-6/TR7
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMDA24-6/TR7
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 24V 55V 8SO
Foi de date: SMDA24-6/TR7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMDA24-6/TR7
Număr parc SMDA24-6/TR7 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 24V 55V 8SO Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 37020 pcs Fișa cu date SMDA24-6/TR7.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 24V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 55V
Tensiune - Defalcare (Min) 26.7V Canale unidirecționale 6
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor 8-SO
Serie TVSarray™ Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 300W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Capacitate @ Frecventa 88pF @ 1MHz Numărul părții de bază SMDA24