SMCJ8.5CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ8.5CE3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ8.5CE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 8.5V 15V DO214AB
Foi de date: SMCJ8.5CE3/TR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ8.5CE3/TR13
Număr parc SMCJ8.5CE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 8.5V 15V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 187806 pcs Fișa cu date SMCJ8.5CE3/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 8.5V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 15V
Tensiune - Defalcare (Min) 8.89V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ) Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 100A Capacitate @ Frecventa -
Canalele bidirecționale 1 Numărul părții de bază SMCJ8.5
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMCJ85A M6G
SMCJ85A M6G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 85V 137V DO214AB
In stoc: 561737 pcs
Descarca: SMCJ85A M6G.pdf
RFQ
SMCJ85A
SMCJ85A
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TVS DIODE 85V 137V SMC
In stoc: 119056 pcs
Descarca: SMCJ85A.pdf
RFQ
SMCJ85
SMCJ85
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 85V 143.85V DO214AB