SMCJ6.5E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ6.5E3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ6.5E3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 6.5V 12.3V DO214AB
Foi de date: SMCJ6.5E3/TR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ6.5E3/TR13
Număr parc SMCJ6.5E3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 6.5V 12.3V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 219008 pcs Fișa cu date SMCJ6.5E3/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 6.5V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 12.3V
Tensiune - Defalcare (Min) 7.22V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ)
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AB, SMC Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 122A