SMBJ5355BE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ5355BE3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ5355BE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 18V 5W SMBJ
Foi de date: SMBJ5355BE3/TR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ5355BE3/TR13
Număr parc SMBJ5355BE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 18V 5W SMBJ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6859 pcs Fișa cu date SMBJ5355BE3/TR13.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 18V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 1A
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SMBJ (DO-214AA)
Serie - Putere - Max 5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 2.5 Ohms descriere detaliata Zener Diode 18V 5W ±5% Surface Mount SMBJ (DO-214AA)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 500nA @ 13V Numărul părții de bază SMBJ5355