SMBJ18CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ18CAE3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ18CAE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA
Foi de date: SMBJ18CAE3/TR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ18CAE3/TR13
Număr parc SMBJ18CAE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 363826 pcs Fișa cu date SMBJ18CAE3/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 18V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Tensiune - Defalcare (Min) 20V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMBJ (DO-214AA) Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 600W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 20.5A Capacitate @ Frecventa -