SMBG5350BE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBG5350BE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 13V 5W SMBG
Foi de date: SMBG5350BE3/TR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBG5350BE3/TR13
Număr parc SMBG5350BE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 13V 5W SMBG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 95951 pcs Fișa cu date SMBG5350BE3/TR13.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 13V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 1A
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SMBG (DO-215AA)
Serie - Putere - Max 5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-215AA, SMB Gull Wing
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 2.5 Ohms descriere detaliata Zener Diode 13V 5W ±5% Surface Mount SMBG (DO-215AA)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1µA @ 9.4V Numărul părții de bază SMBG5350