SMAJ51CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ51CE3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMAJ51CE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 51V 91.1V DO214AC
Foi de date: SMAJ51CE3/TR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMAJ51CE3/TR13
Număr parc SMAJ51CE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 51V 91.1V DO214AC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 689038 pcs Fișa cu date SMAJ51CE3/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 51V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 91.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 56.7V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AC (SMA) Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 500W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AC, SMA
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 5.5A Capacitate @ Frecventa -