SMAJ28E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMAJ28E3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 28V 50V DO214AC
Foi de date: SMAJ28E3/TR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMAJ28E3/TR13
Număr parc SMAJ28E3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 28V 50V DO214AC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 708900 pcs Fișa cu date SMAJ28E3/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 28V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 50V
Tensiune - Defalcare (Min) 31.1V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AC (SMA)
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 500W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AC, SMA Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 9.9A