SMAJ160CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMAJ160CE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 160V 287V DO214AC
Foi de date: SMAJ160CE3/TR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMAJ160CE3/TR13
Număr parc SMAJ160CE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 160V 287V DO214AC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 616499 pcs Fișa cu date SMAJ160CE3/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 160V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 287V
Tensiune - Defalcare (Min) 178V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AC (SMA) Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 500W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AC, SMA
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 1.7A Capacitate @ Frecventa -