SK15E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SK15E3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SK15E3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 50V 1A DO214AA
Foi de date: SK15E3/TR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SK15E3/TR13
Număr parc SK15E3/TR13 Producător Microsemi
Descriere DIODE SCHOTTKY 50V 1A DO214AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5785 pcs Fișa cu date SK15E3/TR13.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 720mV @ 1A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 50V
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AA (SMBJ) Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 175°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 50V 1A Surface Mount DO-214AA (SMBJ) Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 500µA @ 50V
Curent - Mediu rectificat (Io) 1A Capacitate @ Vr, F -
Numărul părții de bază SK15
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SK15TR
SK15TR
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere: DIODE SCHOTTKY 50V 1A SMB
In stoc: 2152270 pcs
Descarca: SK15TR.pdf
RFQ
SK15B R5G
SK15B R5G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE SCHOTTKY 50V 1A DO214AA
In stoc: 1066454 pcs
Descarca: SK15B R5G.pdf
RFQ
SK15AEG30
SK15AEG30
Producători: NKK Switches
Descriere: SWITCH KEYLK 5POS SP5T 0.4VA 28V
Descarca: SK15AEG30.pdf
SK15H45 R0G
SK15H45 R0G
Descriere: DIODE SCHOTTKY 45V 15A R-6