MXSMLJ15CAE3/TR
Prezentarea produsului
Număr parc: MXSMLJ15CAE3/TR
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului HI REL TVS
Foi de date: MXSMLJ15CAE3/TR.pdf
Statutul RoHs RoHS conformă
  • Mesaj
Specificațiile MXSMLJ15CAE3/TR
Număr parc MXSMLJ15CAE3/TR Producător Microsemi
Descriere HI REL TVS Condiții libere de stare / stare RoHS RoHS conformă
cantitate valabila 5408 pcs Fișa cu date MXSMLJ15CAE3/TR.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 15V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 16.7V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMLJ (DO-214AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Starea RoHS RoHS Compliant Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 3000W (3kW) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Alte nume MXSMLJ15CAE3/TRMS Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 123A Capacitate @ Frecventa -