MXRT100KP120CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXRT100KP120CAE3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MXRT100KP120CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 120V 235V CASE 5A
Foi de date: MXRT100KP120CAE3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MXRT100KP120CAE3
Număr parc MXRT100KP120CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 120V 235V CASE 5A Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1126 pcs Fișa cu date MXRT100KP120CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 120V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 235V
Tensiune - Defalcare (Min) 133V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor Case 5A (DO-204AR) Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 100000W (100kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-204AR, Axial
Alte nume 1086-13690
1086-13690-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MXRT100KP120AE3
MXRT100KP120AE3
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 120V 235V CASE 5A
In stoc: 1307 pcs
Descarca: MXRT100KP120AE3.pdf
RFQ
MXRT100KP120A
MXRT100KP120A
Producători: Microsemi
In stoc: 1405 pcs
Descarca: MXRT100KP120A.pdf
RFQ
MXRT100KP120CA
MXRT100KP120CA