MXP5KE28CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXP5KE28CAE3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MXP5KE28CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 28V 45.4V DO204AL
Foi de date: MXP5KE28CAE3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MXP5KE28CAE3
Număr parc MXP5KE28CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 28V 45.4V DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6759 pcs Fișa cu date MXP5KE28CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 28V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 31.1V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41) Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 500W
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Alte nume 1086-12930
1086-12930-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 11A