MXLSMCJ28CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MXLSMCJ28CAE3/TR
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului HI REL TVS
Foi de date: MXLSMCJ28CAE3/TR.pdf
Statutul RoHs RoHS conformă
  • Mesaj
Specificațiile MXLSMCJ28CAE3/TR
Număr parc MXLSMCJ28CAE3/TR Producător Microsemi
Descriere HI REL TVS Condiții libere de stare / stare RoHS RoHS conformă
cantitate valabila 7296 pcs Fișa cu date MXLSMCJ28CAE3/TR.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 28V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 31.1V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMCJ (DO-214AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Starea RoHS RoHS Compliant Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Alte nume MXLSMCJ28CAE3/TRMS Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 33A Capacitate @ Frecventa -