MXLSMBG160AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG160AE3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MXLSMBG160AE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 160V 259V DO215AA
Foi de date: MXLSMBG160AE3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MXLSMBG160AE3
Număr parc MXLSMBG160AE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 160V 259V DO215AA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 8895 pcs Fișa cu date MXLSMBG160AE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 160V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 259V
Tensiune - Defalcare (Min) 178V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Bulk
Pachet / Caz DO-215AA, SMB Gull Wing Alte nume 1086-11400
1086-11400-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 2.3A Capacitate @ Frecventa -