MXLRT100KP90CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLRT100KP90CAE3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MXLRT100KP90CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 90V 178V CASE 5A
Foi de date: MXLRT100KP90CAE3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MXLRT100KP90CAE3
Număr parc MXLRT100KP90CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 90V 178V CASE 5A Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1610 pcs Fișa cu date MXLRT100KP90CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 90V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 178V
Tensiune - Defalcare (Min) 100V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor Case 5A (DO-204AR) Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 100000W (100kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-204AR, Axial
Alte nume 1086-11354
1086-11354-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)