MXLRT100KP300A
MicrosemiMicrosemi
MXLRT100KP300A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MXLRT100KP300A
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 300V 590V CASE 5A
Foi de date: MXLRT100KP300A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MXLRT100KP300A
Număr parc MXLRT100KP300A Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 300V 590V CASE 5A Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1689 pcs Fișa cu date MXLRT100KP300A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 300V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 590V
Tensiune - Defalcare (Min) 333V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor Case 5A (DO-204AR)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 100000W (100kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz DO-204AR, Axial Alte nume 1086-11287
1086-11287-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole