MXLPLAD6.5KP17CAE3
Prezentarea produsului
Număr parc: MXLPLAD6.5KP17CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 17V 27.6V PLAD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MXLPLAD6.5KP17CAE3
Număr parc MXLPLAD6.5KP17CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 17V 27.6V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7368 pcs Fișa cu date
Tensiune - Standare inversă (tip) 17V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 27.6V
Tensiune - Defalcare (Min) 18.9V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 6500W (6.5kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 1086-11142
1086-11142-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 236A