MXLPLAD6.5KP120CA
Prezentarea produsului
Număr parc: MXLPLAD6.5KP120CA
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 120V 193V PLAD
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MXLPLAD6.5KP120CA
Număr parc MXLPLAD6.5KP120CA Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 120V 193V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2748 pcs Fișa cu date
Tensiune - Standare inversă (tip) 120V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 193V
Tensiune - Defalcare (Min) 133V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 6500W (6.5kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 1086-11101
1086-11101-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 33.6A