MXLPLAD30KP16CAE3
Prezentarea produsului
Număr parc: MXLPLAD30KP16CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 16V 27.2V PLAD
Foi de date: MXLPLAD30KP16CAE3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MXLPLAD30KP16CAE3
Număr parc MXLPLAD30KP16CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 16V 27.2V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1111 pcs Fișa cu date MXLPLAD30KP16CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 16V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 27.2V
Tensiune - Defalcare (Min) 17.8V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 30000W (30kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 1086-10950
1086-10950-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 1101A (1.101kA)
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MXLPLAD30KP16CA
MXLPLAD30KP16CA
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 16V 27.2V PLAD