MXLPLAD18KP18CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MXLPLAD18KP18CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 18V 29.2V PLAD
Foi de date: MXLPLAD18KP18CAE3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MXLPLAD18KP18CAE3
Număr parc MXLPLAD18KP18CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 18V 29.2V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1916 pcs Fișa cu date MXLPLAD18KP18CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 18V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Tensiune - Defalcare (Min) 20V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 18000W (18kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 617A