MXLPLAD15KP8.0CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MXLPLAD15KP8.0CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 8V 13.6V PLAD
Foi de date: MXLPLAD15KP8.0CAE3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MXLPLAD15KP8.0CAE3
Număr parc MXLPLAD15KP8.0CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 8V 13.6V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1898 pcs Fișa cu date MXLPLAD15KP8.0CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 8V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 13.6V
Tensiune - Defalcare (Min) 8.89V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 15000W (15kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 1086-10898
1086-10898-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 1101A (1.101kA)
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MXLPLAD15KP8.5CAE3
MXLPLAD15KP8.5CAE3
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 8.5V 14.4V PLAD
In stoc: 1782 pcs
Descarca: MXLPLAD15KP8.5CAE3.pdf
RFQ
MXLPLAD15KP78CAE3
MXLPLAD15KP78CAE3
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 78V 126V PLAD
In stoc: 1563 pcs
Descarca: MXLPLAD15KP78CAE3.pdf
RFQ
MXLPLAD15KP8.0CA
MXLPLAD15KP8.0CA
Descriere: TVS DIODE 8V 13.6V PLAD