MXL5KP64CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXL5KP64CAE3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MXL5KP64CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 64V 103V CASE 5A
Foi de date: MXL5KP64CAE3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MXL5KP64CAE3
Număr parc MXL5KP64CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 64V 103V CASE 5A Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4981 pcs Fișa cu date MXL5KP64CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 64V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Tensiune - Defalcare (Min) 71.1V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor Case 5A (DO-204AR) Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 5000W (5kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-204AR, Axial
Alte nume 1086-10022
1086-10022-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 49A