MXL15KP160CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXL15KP160CAE3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MXL15KP160CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 160V 259V CASE 5A
Foi de date: MXL15KP160CAE3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MXL15KP160CAE3
Număr parc MXL15KP160CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 160V 259V CASE 5A Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2034 pcs Fișa cu date MXL15KP160CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 160V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 259V
Tensiune - Defalcare (Min) 178V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor Case 5A (DO-204AR) Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 15000W (15kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-204AR, Axial
Alte nume 1086-9786
1086-9786-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 58A