MXL1.5KE170A
Prezentarea produsului
Număr parc: MXL1.5KE170A
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 145V 234V CASE-1
Foi de date: MXL1.5KE170A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MXL1.5KE170A
Număr parc MXL1.5KE170A Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 145V 234V CASE-1 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7512 pcs Fișa cu date MXL1.5KE170A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 145V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 234V
Tensiune - Defalcare (Min) 162V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor CASE-1
Serie Military, MIL-PRF-19500 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz DO-201AA, DO-27, Axial Alte nume 1086-9643
1086-9643-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 6.4A Capacitate @ Frecventa -