MXL1.5KE12CA
Prezentarea produsului
Număr parc: MXL1.5KE12CA
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 10.22V 16.7V CASE-1
Foi de date: MXL1.5KE12CA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MXL1.5KE12CA
Număr parc MXL1.5KE12CA Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 10.22V 16.7V CASE-1 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7970 pcs Fișa cu date MXL1.5KE12CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 10.22V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 16.7V
Tensiune - Defalcare (Min) 11.4V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor CASE-1 Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-201AA, DO-27, Axial
Alte nume 1086-9617
1086-9617-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 90A