MXL1.5KE100AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MXL1.5KE100AE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 85.5V 137V CASE-1
Foi de date: MXL1.5KE100AE3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MXL1.5KE100AE3
Număr parc MXL1.5KE100AE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 85.5V 137V CASE-1 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9191 pcs Fișa cu date MXL1.5KE100AE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 85.5V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Tensiune - Defalcare (Min) 95V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor CASE-1
Serie Military, MIL-PRF-19500 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz DO-201AA, DO-27, Axial Alte nume 1086-9596
1086-9596-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 11A Capacitate @ Frecventa -