MX15KP22CAE3
MicrosemiMicrosemi
MX15KP22CAE3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MX15KP22CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 22V 37.1V CASE 5A
Foi de date: MX15KP22CAE3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MX15KP22CAE3
Număr parc MX15KP22CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 22V 37.1V CASE 5A Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2030 pcs Fișa cu date MX15KP22CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 22V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 37.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 24.4V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor Case 5A (DO-204AR) Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 15000W (15kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-204AR, Axial
Alte nume 1086-9338
1086-9338-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 404A