MX1.5KE36CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MX1.5KE36CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 30.8V 49.9V CASE-1
Foi de date: MX1.5KE36CAE3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MX1.5KE36CAE3
Număr parc MX1.5KE36CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 30.8V 49.9V CASE-1 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3723 pcs Fișa cu date MX1.5KE36CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 30.8V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 49.9V
Tensiune - Defalcare (Min) 34.2V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor CASE-1 Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-201AA, DO-27, Axial
Alte nume 1086-9234
1086-9234-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 30A