MX1.5KE30A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MX1.5KE30A
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 25.6V 41.4V CASE-1
Foi de date: MX1.5KE30A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MX1.5KE30A
Număr parc MX1.5KE30A Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 25.6V 41.4V CASE-1 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3606 pcs Fișa cu date MX1.5KE30A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 25.6V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 41.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 28.5V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor CASE-1
Serie Military, MIL-PRF-19500 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz DO-201AA, DO-27, Axial Alte nume 1086-9219
1086-9219-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 36A Capacitate @ Frecventa -