MX1.5KE100CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MX1.5KE100CA
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 85.5V 137V CASE-1
Foi de date: MX1.5KE100CA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MX1.5KE100CA
Număr parc MX1.5KE100CA Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 85.5V 137V CASE-1 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3284 pcs Fișa cu date MX1.5KE100CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 85.5V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Tensiune - Defalcare (Min) 95V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor CASE-1 Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-201AA, DO-27, Axial
Alte nume 1086-9129
1086-9129-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 11A