MSMBJ45CA
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ45CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MSMBJ45CA
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA
Foi de date: MSMBJ45CA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
794 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MSMBJ45CA
Număr parc MSMBJ45CA Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 85617 pcs Fișa cu date MSMBJ45CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 45V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Tensiune - Defalcare (Min) 50V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMBJ (DO-214AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 600W
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Alte nume 1086-8111
1086-8111-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 8.3A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MSMBJ48A
MSMBJ48A
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AA