MSMBG13A
MicrosemiMicrosemi
MSMBG13A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MSMBG13A
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 13V 21.5V DO215AA
Foi de date: MSMBG13A.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
782 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MSMBG13A
Număr parc MSMBG13A Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 13V 21.5V DO215AA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 83051 pcs Fișa cu date MSMBG13A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 13V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Tensiune - Defalcare (Min) 14.4V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Bulk
Pachet / Caz DO-215AA, SMB Gull Wing Alte nume 1086-7829
1086-7829-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 27.9A Capacitate @ Frecventa -