MPLAD6.5KP10CA/TR
Prezentarea produsului
Număr parc: MPLAD6.5KP10CA/TR
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS
Foi de date: MPLAD6.5KP10CA/TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPLAD6.5KP10CA/TR
Număr parc MPLAD6.5KP10CA/TR Producător Microsemi
Descriere TVS Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 16075 pcs Fișa cu date MPLAD6.5KP10CA/TR.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 10V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Tensiune - Defalcare (Min) 11.1V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor Mini-PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 6500W (6.5kW)
Pachet / Caz Nonstandard SMD Alte nume MPLAD6.5KP10CA/TRMS
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 383A