MPLAD30KP350AE3/TR
Prezentarea produsului
Număr parc: MPLAD30KP350AE3/TR
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS
Foi de date: MPLAD30KP350AE3/TR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MPLAD30KP350AE3/TR
Număr parc MPLAD30KP350AE3/TR Producător Microsemi
Descriere TVS Condiții libere de stare / stare RoHS RoHS conformă
cantitate valabila 2790 pcs Fișa cu date MPLAD30KP350AE3/TR.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 350V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 564V
Tensiune - Defalcare (Min) 389V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Starea RoHS RoHS Compliant
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 30000W (30kW)
Pachet / Caz Nonstandard SMD Alte nume MPLAD30KP350AE3/TRMS
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 53A