MPLAD30KP300CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPLAD30KP300CAE3/TR
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS
Foi de date: MPLAD30KP300CAE3/TR.pdf
Statutul RoHs RoHS conformă
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPLAD30KP300CAE3/TR
Număr parc MPLAD30KP300CAE3/TR Producător Microsemi
Descriere TVS Condiții libere de stare / stare RoHS RoHS conformă
cantitate valabila 2414 pcs Fișa cu date MPLAD30KP300CAE3/TR.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 300V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 483V
Tensiune - Defalcare (Min) 333V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Starea RoHS RoHS Compliant Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 30000W (30kW) Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume MPLAD30KP300CAE3/TRMS Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 62A Capacitate @ Frecventa -