MPLAD15KP90CAE3/TR
Prezentarea produsului
Număr parc: MPLAD15KP90CAE3/TR
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS
Foi de date: MPLAD15KP90CAE3/TR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MPLAD15KP90CAE3/TR
Număr parc MPLAD15KP90CAE3/TR Producător Microsemi
Descriere TVS Condiții libere de stare / stare RoHS RoHS conformă
cantitate valabila 3150 pcs Fișa cu date MPLAD15KP90CAE3/TR.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 90V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 146V
Tensiune - Defalcare (Min) 100V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Starea RoHS RoHS Compliant Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 15000W (15kW) Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume MPLAD15KP90CAE3/TRMS Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 102A Capacitate @ Frecventa -
Canalele bidirecționale 1 Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MPLAD18KP100A
MPLAD18KP100A
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 100V 162V PLAD
In stoc: 3061 pcs
Descarca: MPLAD18KP100A.pdf
RFQ
MPLAD18KP10A
MPLAD18KP10A
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 10V 17V PLAD
In stoc: 3200 pcs
Descarca: MPLAD18KP10A.pdf
RFQ
MPLAD15KP9.0CAE3
MPLAD15KP9.0CAE3
Descriere: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
Descarca: MPLAD15KP9.0CAE3.pdf
MPLAD18KP100AE3
MPLAD18KP100AE3
Descarca: MPLAD18KP100AE3.pdf
MPLAD15KP9.0CAE3/TR
MPLAD15KP9.0CAE3/TR
Descriere: TVS
Descarca: MPLAD15KP9.0CAE3/TR.pdf
MPLAD15KP90CA
MPLAD15KP90CA
Descriere: TVS DIODE 90V 146V PLAD