MASMCJ90AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ90AE3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MASMCJ90AE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 90V 146V DO214AB
Foi de date: MASMCJ90AE3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
157 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MASMCJ90AE3
Număr parc MASMCJ90AE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 90V 146V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 15398 pcs Fișa cu date MASMCJ90AE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 90V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 146V
Tensiune - Defalcare (Min) 100V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz DO-214AB, SMC Alte nume 1086-6111
1086-6111-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 10.3A Capacitate @ Frecventa -