MASMCG60A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MASMCG60A
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 60V 96.8V DO215AB
Foi de date: MASMCG60A.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
152 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MASMCG60A
Număr parc MASMCG60A Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 60V 96.8V DO215AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 14095 pcs Fișa cu date MASMCG60A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 60V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 96.8V
Tensiune - Defalcare (Min) 66.7V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz DO-215AB, SMC Gull Wing Alte nume 1086-5796
1086-5796-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 15.5A Capacitate @ Frecventa -