MASMCG12A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MASMCG12A
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB
Foi de date: MASMCG12A.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
152 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MASMCG12A
Număr parc MASMCG12A Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 15926 pcs Fișa cu date MASMCG12A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 12V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Tensiune - Defalcare (Min) 13.3V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz DO-215AB, SMC Gull Wing Alte nume 1086-5680
1086-5680-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 75.3A Capacitate @ Frecventa -
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MASMCG12CA
MASMCG12CA
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB
In stoc: 12210 pcs
Descarca: MASMCG12CA.pdf
RFQ
MASMCG120CAE3
MASMCG120CAE3
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 120V 193V DO215AB