MAPLAD6.5KP90CAE3
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD6.5KP90CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 90V 146V MINI-PLAD
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD6.5KP90CAE3
Număr parc MAPLAD6.5KP90CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 90V 146V MINI-PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4616 pcs Fișa cu date
Tensiune - Standare inversă (tip) 90V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 146V
Tensiune - Defalcare (Min) 100V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor Mini-PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 6500W (6.5kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 1086-5123
1086-5123-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 44.5A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAPLAD6.5KP85AE3
MAPLAD6.5KP85AE3
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 85V 137V MINI-PLAD
In stoc: 6716 pcs
Descarca:
RFQ
MAPLAD6.5KP90CA
MAPLAD6.5KP90CA
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 90V 146V MINI-PLAD