MAPLAD6.5KP75A
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD6.5KP75A
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 75V 121V MINI-PLAD
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD6.5KP75A
Număr parc MAPLAD6.5KP75A Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 75V 121V MINI-PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5934 pcs Fișa cu date
Tensiune - Standare inversă (tip) 75V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Tensiune - Defalcare (Min) 83.3V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor Mini-PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 6500W (6.5kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz Nonstandard SMD Alte nume 1086-5108
1086-5108-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 53.7A Capacitate @ Frecventa -