MAPLAD6.5KP30CAE3
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD6.5KP30CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 30V 48.4V MINI-PLAD
Preț de referință (în dolari SUA)
109 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD6.5KP30CAE3
Număr parc MAPLAD6.5KP30CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 30V 48.4V MINI-PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10102 pcs Fișa cu date
Tensiune - Standare inversă (tip) 30V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 33.3V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor Mini-PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 6500W (6.5kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 1086-5059
1086-5059-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 135A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAPLAD6.5KP30CA
MAPLAD6.5KP30CA
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 30V 48.4V MINI-PLAD