MAPLAD6.5KP24CA
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD6.5KP24CA
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 24V 38.9V MINI-PLAD
Preț de referință (în dolari SUA)
104 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD6.5KP24CA
Număr parc MAPLAD6.5KP24CA Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 24V 38.9V MINI-PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9238 pcs Fișa cu date
Tensiune - Standare inversă (tip) 24V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 38.9V
Tensiune - Defalcare (Min) 26.7V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor Mini-PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 6500W (6.5kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 1086-5046
1086-5046-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 167A