MAPLAD6.5KP18CAE3
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD6.5KP18CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 18V 29.2V MINI-PLAD
Preț de referință (în dolari SUA)
109 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD6.5KP18CAE3
Număr parc MAPLAD6.5KP18CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 18V 29.2V MINI-PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 8344 pcs Fișa cu date
Tensiune - Standare inversă (tip) 18V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Tensiune - Defalcare (Min) 20V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor Mini-PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 6500W (6.5kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 1086-5035
1086-5035-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 223A