MAPLAD6.5KP12CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD6.5KP12CA
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 12V 19.9V MINI-PLAD
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
104 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD6.5KP12CA
Număr parc MAPLAD6.5KP12CA Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 12V 19.9V MINI-PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 8840 pcs Fișa cu date
Tensiune - Standare inversă (tip) 12V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Tensiune - Defalcare (Min) 13.3V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor Mini-PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 6500W (6.5kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 1086-4994
1086-4994-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 327A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAPLAD6.5KP130CAE3
MAPLAD6.5KP130CAE3
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 130V 209V MINI-PLAD
In stoc: 3326 pcs
Descarca:
RFQ
MAPLAD6.5KP120CAE3
MAPLAD6.5KP120CAE3
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 120V 193V MINI-PLAD
In stoc: 3812 pcs
Descarca:
RFQ
MAPLAD6.5KP12CAE3
MAPLAD6.5KP12CAE3
Descriere: TVS DIODE 12V 19.9V MINI-PLAD