MAPLAD36KP60CAE3
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD36KP60CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 60V 96.8V PLAD
Foi de date: MAPLAD36KP60CAE3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD36KP60CAE3
Număr parc MAPLAD36KP60CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 60V 96.8V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1432 pcs Fișa cu date MAPLAD36KP60CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 60V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 96.8V
Tensiune - Defalcare (Min) 66.7V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 36000W (36kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 372A